2/28/2017

Dots - wyjątkowe, eleganckie zaproszenia dla Kasi i Łukasza

Kiedy tylko dowiedzieliśmy się o ślubie Kasi i Łukasza skakaliśmy pod sam sufit <3 Łukasz to mój brat, a Kasieńka to przyszła bratowa ( <3), nic więc dziwnego, że do zaproszeń dla Nich szykowaliśmy się bardzo długo, z wielkim zapałem i zniecierpliwieniem:)

W głowie mieliśmy masę różnych pomysłów, a ten projekt zrodził się jako trzeci.

Głównym jego założeniem miała być elegancja w połączeniu z oryginalnością i nowoczesnością.

Sala Łukasza i Kasi utrzymana jest w eleganckim stylu z przewagą złota i bordo - taki też projekt wykonaliśmy. Jednak na blogu prezentujemy wersję granatową zaproszeń. W tym roku bardzo często pytacie o tę kolorystykę, stąd modyfikacja.

Kolorami przewodnimi zaproszenia są granat, opalizujący kolor ecru oraz brokatowa złota wstążka.

Zaproszenie zamknięte jest w granatowej kopercie wykonanej z papieru barwionego w masie.

Wewnątrz znajduje się wytłaczany ręcznie folder w groszki, wykonany z perłowego papieru ecru, znad którego wdzięcznie wystaje złota, brokatowa kokarda, którą przewiązane jest finalne zaproszenie.

Główne zaproszenie wykonane jest na papierze granatowym, barwionym w masie, o kolorze takim samym jak koperta. Wewnątrz naklejone są karty, z matowego papieru w kolorze ecru, z najważniejszymi informacjami dotyczącymi ślubu i wesela.

Dodatki do tego wzoru mamy już wykonane, jednak ich publikacja nastąpi dopiero po ślubie - nie chcemy spojlerować wyglądu tej przegenialnej uroczystości, która już niebawem!

Gorące Buziaki dla Was kochani :* :*
Zabacz dodatki  tej serii (kliknij w zdjęcie poniżej)

http://artirea.blogspot.com/2017/08/dodatki-z-serii-dots.html5 komentarzy:

 1. Ręcznie wykonywane zaproszenia są zdecydowanie najbardziej oryginalne. A przedstawione wyżej połączenie kolorystyczne zapadnie nam w pamięci przed długi czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo eleganckie! Podobają mi się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zaproszenie, są takie eleganckie i estetyczne. Osobiście chciałabym mieć takie na swój ślub. Podoba mi się bardzo ta czcionka i połączenie kolorystyczne, świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
 4. Znakomite połączenie kolorystyczne. Czysta elegancja.

  OdpowiedzUsuń