1/05/2015

Kartki świąteczne w 2014 roku
Okres świąteczno - sylwestrowy już dawno za nami. Nowy rok wita słońcem i iście wiosenną aurą. Nie dajcie się jednak zmylić -  mamy zimę i wykorzystując tę okazję przedstawiam Wam kartki świąteczne, które nasi bliscy otrzymali wraz z prezentami. Chyba nie muszę Wam mówić, że podarunki połączone z handmade cieszą najbardziej... ;)  

Jeśli nie wiesz co podarować młodszej siostrze - tak, daj jej pieniądze. Nastolatka zawsze będzie wiedziała co z nimi zrobić. Tylko pamiętaj zwykła koperta nie wystarczy, przecież banknot tez trzeba ładnie opakować! Do tego też przeznaczona jest ta kartka świąteczna. Ma ona wymiary A4 i składana jest na 3 części, w górnej znajduje się miejsce na życzenia, środkowa to grafika świąteczna, natomiast dół to kieszonka, do której wkłada się pieniądze. Kartka posiada ozdobne brzegi i stylistyką nawiązuje do klimatów retro (kocham <3). Złota wstążka jest nie tylko estetyczna, ale też funkcjonalna - sprawia, że kartka nie otwiera się samoczynnie. Dla rodziców dwie wersje kolorystyczne tej samej kartki. Żeby nie było, że ktoś dostał ładniejszą ;) Kartki maja wymiary 13 cm x 13 cm. Drukowane są na prążkowanym papierze o gramaturze 250. Wewnątrz znajduje się grafika przedstawiająca gwiazdy i śnieżynki. Kartkę przez otwarciem chroni pas papieru o wysokiej gramaturze, wytłoczony w świąteczny wzór i ozdobiony wstążką. Do wstążki przymocowana jest ramka z napisem "Wesołych świąt"


Kartki dla brata i szwagra utrzymane są w podobnym stylu - motyw przewodni to świąteczny pattern, ozdobiony satynową wstążką o szerokości 12 mmm. W środku grafika - pingwin i świąteczna tablica na słodkim biało-czerwonym lizaku. Wszystkie kartki posiadają wewnątrz ramkę do ręcznego wpisania życzeń.

W nieco innym klimacie była kartka dla mojego męża. Swój prezent świąteczny dostał tydzień przed Wigilią, ale żeby pod choinką też znalazł coś dla siebie stworzyłam mu świąteczne kupony. Zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie sami! To świetny pomysł na mini podarunek - kupony schodzą jak świeże bułeczki ;) Potwierdzam na własnym przykładzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz