1/12/2015

Miętowe Love - prototyp zaproszeń dla Pauliny i Kamila

Paulina i Kamil to osoby tak urocze i kochane, że po rozmowie z nimi mój dzienny poziom zadowolenia i miłości momentalnie sięga 110%! Zdecydowali się oni na zaproszenia bardzo eleganckie. Pierwotny pomysł zakładał, aby zaproszenia przypominały klasyczną kopertę z wytłaczaną zakładką, otwierane były do góry i dzielone na trzy części. Już na etapie rozmów nieco udoskonaliliśmy wzór, tworząc z prostego, acz eleganckiego zaproszenia prawdziwą ślubną papeterię z miętowymi akcentami. W trzeciej części dodaliśmy kieszeń, na ozdobne kary z informacją o potwierdzeniu przybycia i informacją o prezentach zamiast kwiatów. Wszystko utrzymane w jednym stylu i okraszone kolorowym akcentem - tak jak lubimy najbardziej!

Pamiętajcie, że to dopiero prototyp, zatem finalne zaproszenie ulegnie nieco zmianie, na pewno zmieni się rodzaj papieru - na metalizowany i wzór wytłoczenia. Więcej nie zdradzę. Śledźcie nas na bieżąco, a dowiecie się jak wyglądać będzie finalny projekt zaproszenia.
W planach mamy również winietki, menu, numery stołów, zawieszki, table plan i etykiety na kosze i słodkości, a wszytko w klimatach mint love! Can't wait!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz